rozšířené vyhledávání ...

Doplňkové aktivity

Během školního roku nabízíme  pro děti nad rámec běžného programu školy další aktivity:

- plavecký výcvik- Plavecká škola zrušila poskytování dopravy na plavání a každá škola si musí hradit dopravu sama. Doprava na deset lekcí vychází zhruba na 25.000-30.000 Kč. Zřizovatel Obec Libkovice pod Řípem nám poskytl finanční prostředky na dopravu, můžeme tedy i v tomto školním roce opět jezdit  plavat. Kurz je určen pro děti minimálně od čtyř let. Děti, které se výcviku účastní, musí být již dostatečně samostatné, aby se zvládly svléknout, vysprchovat a připravit v daném časovém limitu, během lekce musí sledovat a plnit pokyny instruktorky. Děti si nejezdí do bazénu pohrát, ale opravdu probíhá, byť hravou formou, plavecký výcvik. V tomto školním roce bude plavecký výcvik probíhat každé úterý od 8.9. 2023 do 10.11.2023.

-divadelní představení- v naší MŠ nebo v sousedních Kostomlatech                            -školní výlety- ve spolupráci s okolními mateřskými školami                                           -tradiční akce jako je každoroční účast a vystoupení dětí na Mikulášské besídce u obecního úřadu pod názvem "Vánoční ladění", na vítání občánků, společné tvoření rodičů s dětmi, maškarní karneval, besídka pro rodiče na závěr školního roku, "Den školáků", při kterém děti odcházející do ZŠ stráví s paní učitelkami zábavné odpoledne a přespí ve školce a další.